Principy Smartdeco

SMART DECO_ikona_in-n-out_02Interiérové i exteriérové využití

Sedací vaky i doplňky šijeme z kvalitní české látky se speciální úpravou proti průniku vody. Všechny výrobky z této látky jsou díky tomu vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Můžete je bez obav používat na zahrádce, terase nebo u bazénu, protože déšť ani sníh jim neublíží.

 

SMART DECO_ikona_ceska vyroba_02Vše je česká výroba

Nemáme žádného čínského subdodavatele, jako je tomu u spousty značek. Všechny výrobky pro vás šijeme poctivě trojitým švem v naší dílně v Brně. Rukou našich pracovníků projde každý vak, od šití po plnění.

 

SMART DECO_ikona_zaruka_02Záruka na vaky a další zboží

Na sedací vaky poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 36 měsíců. Na ostatní výrobky je standardní záruční lhůta 24 měsíců.

  

SMART DECO_ikona_design_02Vlastní potisk nebo design vaků

Design našich sedacích vaků je vždy originální, nic nekopírujeme. Stane se to tak, že nejdřív někoho z týmu přepadne náhlý záchvat kreativity a už to jede. Naši grafikové umí přenášet myšlenky :-) minimálně z papíru do počítače. A vypadne jim z toho vždycky nějaký hezký návrh. V tiskárně pak tento návrh putuje přímo na látku. A nový vak je na světě. 

 

Pokud máte svůj vlastní nápad, napište nám na info@smartdeco.cz, rádi vám ho pomůžeme zrealizovat!

 

SMART DECO_ikona_textil_02Omyvatelná a voděodolná tkanina, z které šijeme

Látka z které výrobky šijeme je vyrobena v České republice. Jedná se o velmi kvalitní polyesterovou technickou tkaninu s trojitým zátěrem proti proniknutí vody. Vyniká vysokou odolností a má velmi snadnou údržbu. Ve většině případů ji stačí otřít navhčeným hadříkem s trochou saponátu. Při silném a dlouhodobém znečištění lze vyprat v pračce. Látka je certifikovaná a má protihořlavou úpravu.

 

SMART DECO_ikona_navrhy vaku_02Jak jsme navrhli naše tvary?

Smartdeco je mladá značka, kterou tvoří lidé, s bohatými zkušenostmi s výrobou sedacího nábytku a doplňků. V minulosti náš tým pracoval ve společnosti , která se výrobou vaků zabývala mnoho let. Máme tedy hodně zkušeností a rádi se dále zdokonalujeme, abychom dokázali splnit jakákoliv náročná přání našich zákazníků. Vše se snažíme dělat lépe a lépe, s novými nápady a nadšením. 

V současné době vám můžeme nabídnout vaky malé i velké, na sezení i ležení, s výrazným originálním designem nebo decentní jednobarevnou klasiku. Rádi vám ušijeme téměř jakýkoliv vak na míru podle vašich představ.

Naše doplňky do domácnosti, do přírody nebo pro děti a maminky jsou extrémně odolné, snadno omyvatelné i pratelné a vydrží vám v řádu let. Potrpíme si na kvalitu a dlouhodobé užití. Nelíbí se nám dnešní nekvalitní zboží, které záměrně nic nevydrží a zákazník je tak nucen nakupovat stejné věci pořád dokola a po krátké době je vyhazovat. Chceme, abyste si naše produkty zamilovali a mohli si jich spokojeně užívat dlouhá léta. 

Zpět do obchodu